unnamed

ابتدایی

همان طور که می دانیم دوره ابتدایی در تمام کشورهای جهان دارای اهمیت ویژه ای است و در واقع پرداختن به این دوره آموزشی،نوعی سرمایه گذاری برای آینده کشور محسوب می شود
دورهٔ ابتدائی به لحاظ رشد، تربیت و تکوین شخصیت کودکان دوره ی بسیار مهمی است. این دوره را دورهٔ اطاعت، تأدیب، خلاقیت و بروز استعدادهای عمومی هم گفته‌اند.
در این دوره آموزشی که شامل کلاسهای پایه اول تا ششم می شود دانش آموزان دروس مقدماتی را در زمینه های ریاضی ، فارسی،علوم،هدیه ها و مطالعات اجتماعی آموزش می بینند و ارزشیابی این دوره به صورت توصیف عملکرد مستمر دانش آموزان خواهد بود
با توجه به شرایط کرونا و شرایط کلاسهای آنلاین پیش از هر زمانی دانش آموزان این مقطع نیاز به همراهی دارند تا در دروس مدرسه مطالبی که در طول سال تحصیلی یاد نگرفته اند و یا در آن ها تسلط کافی ندارند به مهارت کافی برسند زیرا ضعف درسی در این مقطع قطعا دانش آموزان را در مقاطع بعدی نیز دچار مشکل خواهد کرد.
ما در دپارتمان علمی آموزشگاه نابغه افتخار این را داریم تا در کنار دانش آموزان عزیزمان باشیم
دوره هایی که در این مقطع در آموزشگاه برگزار می شود شامل:
کلاسهای جمع بندی که مخصوص دانش آموزانی می باشد که در دروس مدرسه ای سال قبل خود دچار ضعف هستند و می خواهند برای ورود به سال تحصیلی جدید این ضعف را بر طرف کنند می توانند در این دوره شرکت نمایند این دوره در ایام تعطیلات تابستان برگزار می شود و به دو صورت ترمیک و خصوصی ارائه می شود که و با توجه به درخواست دانش آموز قابل برگزاری بصورت حضوری و یا آنلاین می باشد.
کلاسهای پیشواز مخصوص دانش آموزانی است که مشکلی در درس های سال تحصیلی قبل خود ندارند و در عوض می خواهند خود را برای سال تحصیلی جدید به صورت جامع آماده کنند این دوره نیز در ایام تابستان برگزار می گردد و مانند کلاسهای جمع بندی به دو صورت ترمیک و خصوصی ارائه می شود که با توجه به درخواست دانش آموز قابل برگزاری بصورت حضوری و یا آنلاین می باشد.
کلاسهای سالیانه این کلاسها در دو ترم مانند ترم های سال تحصیلی مدارس برگزار می شود و در کل سال تحصیلی ما در کنار دانش آموزان هستیم تا در کلاسهای سالیانه با توضیح مجدد دروس مدرسه کاملا بر مباحث درسی مسلط شوند و با حل سوالات و تمرینات بیشتر به سطح خوبی در کدرسه برسند و با خیال راحت سال تحصیلی را به پایان برسانند. این کلاسها بصورت ترمیک عمومی برگزار می شود و به دوصورت حضوری و آنلاین قابل ارائه به دانش آموزان عزیز خواهد بود.
در کنار دوره های فوق کلاسهای تک جلسه تقویتی نیز برای دانش آموزان در موسسه ارائه می شود

Add a Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * علامت گذاری شده اند.